Онлайн-тренінг для викладачів і викладачок у сфері журналістики та масової комунікації від IFES

За матеріалами порталу «Громадський Простір»
Заставка до матеріалу

Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) оголошує онлайн-тренінг для викладачів і викладачок факультетів (інститутів, кафедр) журналістики та масової комунікації щодо методики викладання курсу з висвітлення тематики політичного фінансування та політичної корупції. Назва – «Організація викладання курсу «Висвітлення тематики політичного фінансування та політичної корупції» для студентів факультетів журналістики та масової комунікації».

Тренінг складатиметься з шести онлайн-модулів по 2 години кожен, що відбудуться впродовж 1–17 лютого 2023 року, а також передбачатиме виконання самостійної роботи. Дні проведення – 1, 3, 8, 10, 15 і 17 лютого з 12:00 до 14:00.

Програма тренінгу включає методичні рекомендації щодо аналізу фінансової звітності партій і кандидатів і проведення журналістських розслідувань у сфері політичного фінансування, а також передбачає можливість для учасників подальшої розробки власних навчальних програм із цієї тематики.

Для подання заявки щодо участі у тренінгу необхідно заповнити форму не пізніше 18:00 20 січня 2023 року.

Докладніше – на порталі «Громадський Простір».