Онлайн-лекція з дисципліни «Економіка зарубіжних країн» на тему «Індія: економіка і культура» на кафедрі ММП

Кафедра ММП Львівської політехніки
Онлайн-лекція з дисципліни «Економіка зарубіжних країн» на кафедрі ММП

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва Львівської політехніки провела онлайн-лекцію для студентів ІІІ курсу спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини», спеціалізація «Міжнародна економіка», в межах співпраці між Навчально-науковим інститутом економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» та Навчально-науковим інститутом міжнародних економічних відносин імені Богдана Гаврилишина Тернопільського національного економічного університету.

На лекції були присутні:

• від Національного університету «Львівська політехніка» – директор Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту, д.е.н., професор, заслужений працівник народної освіти України, академік Української академії наук, професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Олег Євгенович Кузьмін;
  • від Тернопільського національного економічного університету – директор Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені Богдана Гаврилишина, д.е.н., професор Ірина Олегівна Іващук та дійсний член Академії економічних наук України, д.е.н., професор кафедри міжнародної економіки Є.В. Савельєв.

Лекція проходила в межах реалізації заходів щодо святкування 30-річчя Інституту міжнародних економічних відносин імені Богдана Гаврилишина.

Лектори: професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка», к.е.н., професор Ліана Іванівна Чернобай і докторант кафедри міжнародної економіки Інституту міжнародних економічних відносин імені Богдана Гаврилишина Тернопільського національного економічного університету, к.е.н., доцент Ірина Ярославівна Зварич.

Онлайн-лекція з дисципліни «Економіка зарубіжних країн» на кафедрі ММП