Онлайн-лекція від компанії ОККО «Старт кар’єри в HR» для студентів і випускників

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Фрагмент афіші заходу

HR – надзвичайно цікава та перспективна галузь, розвиватися в якій можуть люди з найрізноманітнішими професійними амбіціями. До того ж, HR-напрями постійно трансформуються і масштабуються: ви можете прийти в компанію і бути єдиним спеціалістом з HR, а згодом очолите цілу команду чи оберете нову роль.

З чого розпочати цей шлях?

Студія кар’єри відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки, кафедра менеджменту персоналу та адміністрування Інституту економіки і менеджменту та Компанія ОККО запрошують студентів і випускників на онлайн-лекцію «Старт кар’єри в HR».

Під час зустрічі буде розглянуто такі питання:

1. Поняття кар’єри та її етапи
  2. Напрями HR
  3. Які знання та навички необхідні для роботи в HR
  4. Як розпочати кар’єру в HR – історії працівників ОККО
  5. Можливі кар’єрні траєкторії

Спікер – Олена Кіріченко, менеджер із розвитку бренду роботодавця компанії ОККО.

Зустріч відбудеться 9 червня 2022 року на платформі Zoom.

Початок о 12:00.

Підписуйтесь на Телеграм-канал Студії кар’єри ВПЗВ та стежте за новими пропозиціями від роботодавців!