Перший гість «Літературного дебюту» Олександр Чорній презентував свій «Маскарад загублених душ»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Олександр Чорній і працівниця Науково-технічної бібліотеки

Віршована оповідь про життя різногранне і різнобарвне була презентована 19 листопада у «Літературному дебюті» першим гостем – студентом Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки, майбутнім психологом Олександром Чорнієм.

«Маскарад загублених душ» – так звучить назва його поетичної збірки. У ній автор спробував зануритись у глибину людських стосунків, зрозуміти сенс життя, яке «дає нам всі можливості і всі барви для того, щоб ми, ніби той митець, малювали свою картину життя і насолоджувалися кожним мазком, який ми робимо на цьому полотні. Але інколи, ми починаємо бачити все навколо чорно білим».

На завершення Олександр побажав слухачам: «Не соромтеся висловлювати свої почуття, будьте щирими і добрими один до одного та до самого себе».

Маскарад загублених душ