Оксфордський університет запустив повністю фінансовану стипендіальну програму для аспірантів з України

За матеріалами сайту «ЄвроОсвіта»
Оксфордський університет

До уваги студентів та випускників Львівської політехніки!

Оксфордський університет та його коледжі запустили повністю фінансовану стипендіальну програму для аспірантів з України, надаючи фінансову підтримку та соціальну допомогу тим, хто постраждав від війни.

Програма післядипломної стипендії для біженців в Україні була запущена на 2022/23 навчальний рік і спрямована на забезпечення подальшої академічної підготовки для висококваліфікованих випускників, а також допомогти останнім краще сприяти відновленню своєї країни.

За схемою випускникам, які є резидентами України, буде виділено до 20 стипендій для вступу на магістерський курс. Вчені отримають фінансову та соціальну допомогу як від університету, так і від коледжів-учасників під час навчання в Оксфорді.

Університет відмовиться від плати за курс і вступного внеску. Кожному науковцеві буде надано безкоштовне проживання та харчування в коледжі, а також грант у розмірі 7500 фунтів стерлінгів для підтримки навчання та витрат на проживання.

Докладніше – на сайті «ЄвроОсвіта».