Оголошено результати університетського туру міжнародних конкурсів знавців української мови

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото із заходу

На катедрі української мови Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки відбулося оголошення результатів університетського туру студентських мовно-літературних конкурсів. Члени журі привітали студентів-учасників конкурсів з високими досягненнями й побажали успіхів на наступних етапах.

Головна функція мови, було зазначено у виступах, – націєтворча, державотворча. Отож важливе поле бою в умовах жорстокої війни на виживання української нації і велика місія сучасної молоді – робити нашу мову модною, престижною, виводити її на всі рівні в усіх куточках нашої землі. Адже «слово – це зброя. Як усяку зброю, її потрібно чистити й доглядати» (Максим Рильський).

Рішенням журі університетського студентського мовно-літературного конкурсу з української мови переможцями університетського туру ХІIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стали такі студенти:

• І місце – Кондиревич Марія (МЕ-21)
  • ІІ місце – Яким Вікторія (КБ-110)
  • ІІІ місце – Шкуренко Мирослав (АТ-12)
  • IV місце – Терналь Ростислав (КІ-12)

Переможці університетського туру ХХІІI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

• І місце – Запорожець Валентина (КБ-16)
  • ІІ місце – Кімак Ірина (ТУ-21), Належита Катерина (КІ -211)
  • ІІІ місце – Младьонова Уляна (ПМ-22), Лесько Андрій (КІ-211)
  • IV місце – Бріт Анастасія (НГ-21)