Оголошено конкурс на заміщення посади директора відокремленого структурного підрозділу Університету

Адміністрація Львівської політехніки
Фасад головного корпусу Львівської політехніки

Оголошено конкурс на заміщення посади директора відокремленого структурного підрозділу Національного університету «Львівська політехніка».

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

• заяву;
  • копію паспорта;
  • особовий листок обліку кадрів з фотографією;
  • автобіографію;
  • копію документа про вищу освіту, наукові ступені;
  • проєкт стратегії розвитку закладу освіти.

До участі в конкурсі допускаються особи, які мають ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста), вільно володіють державною мовою і мають стаж роботи на посадах педагогічних та/або науково-педагогічних працівників не менш, ніж п’ять років. До зазначеного стажу може бути зараховано до трьох років стажу роботи на керівних посадах.

Кандидат на посаду керівника закладу фахової передвищої освіти має бути громадянином України.

Термін подання документів на конкурс ― два місяці з дня опублікування оголошення.

Документи на участь у конкурсі подавати на ім’я ректора Національного університету «Львівська політехніка» на адресу: 79013, м. Львів, вул. С. Бандери, 12, кім. 303.