Оголошено Всеукраїнський конкурс «Розумним Бути Модно» на отримання грошових грантів для оплати навчання

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
конкурс «Розумним Бути Модно»

Розпочався Всеукраїнський конкурс «Розумним Бути Модно», переможці якого отримують грошові гранти на оплату навчання. Взяти участь у ньому мають змогу студенти всіх інститутів та курсів Національного університету «Львівська політехніка» денної або заочної форми навчання, контрактної та бюджетної основи.

Для участі у конкурсі студентові потрібно написати науково-дослідну роботу невеликого обсягу й до 30 вересня 2019 року на електронну адресу education@likar.info, зазначивши у темі повідомлення «На Конкурс». Головна тема, яку студент повинен взяти за основу дослідження, – «Україна: проблеми та напрями їхнього розв’язання на шляху до інтеграції в ЕС».

Конкурсант самостійно визначає найактуальніше на його думку питання/проблему щодо головної тематики. Проведене дослідження повинне бути оформлене в вигляді есе. Праця має містити чітке та аргументоване вираження бачення проблеми, методів удосконалення, шляхів покращення, а також висновки щодо відображених в есе досліджень.

Основні напрями, за якими потрібно здійснювати дослідження (на вибір один або декілька):

• економіка;
  • менеджмент;
  • маркетинг;
  • психологія;
  • політологія;
  • журналістика.

Оцінювання робіт здійснюватиме незалежне журі. Автори найкращих робіт отримають винагороди:

• І місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
  • ІІ місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
  • ІІІ місце – грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.