Оголошено переможців конкурсу «StartUp Прорив очима учнів» від стартап-школи Львівської політехніки

За матеріалами порталу «Освіта Львівщини»
Оголошення переможців конкурсу «StartUp Прорив очима учнів»

Оголошено переможців відбіркового туру проєкту «Розвиток інноваційного підприємництва та винахідництва для учнівської молоді», організованого Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» за підтримки Департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації.

– Новий календарний 2021 рік розпочинаємо з реалізації нових Програм і проєктів, зокрема з проєкту «Розвиток інноваційного підприємництва та винахідництва для учнівської молоді», який став підсумком 2020 та стартом для переможців відбіркового туру проєкту в реалізації своїх розробок і стартапів у 2021-му, – зазначив директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

Очільник Tech StartUp School Львівської політехніки професор Назар Подольчак зауважив, що мета проєкту – «відшукати талановитих винахідників і допомогти їм стати інноваційними підприємцями, розвинути творчі здібності, таланти. Допомогти навчитися мислити критично і креативно, отримати досвід командної роботи. Завдяки цьому проєкту учнівські ідеї, що зароджуються як гра, перетворюються на повноцінні проєкти – і ми вам у цьому допоможемо».

Переможцями відбіркового туру стали 13 закладів загальної середньої освіти Львова та області.

Відеоматеріали на тему «StartUp Прорив очима учнів», які учні підготували для участі в конкурсі, відповідно до наданої згоди про використання персональних даних будуть опубліковані на сайтах «Освіта Львівщини» і Tech StartUp School, що дасть змогу популяризувати учнівські ідеї та отримати підтримку друзів і колег.