Оголошено конкурс на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка конкурсу

Міністерство освіти і науки України оголосило проведення конкурсу на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій відповідно до постанови КМУ від 1 серпня 2012 р. № 701.

Премію Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій (далі – Премія) присуджують щороку за особливі досягнення у розробленні і впровадженні інноваційних технологій у виробництво та виведення на ринок вітчизняної інноваційної продукції.

Кабінет Міністрів України щороку присуджує до 5 Премій та визначає її розмір.

На здобуття Премії можна висувати роботи з розроблення і впровадження інноваційних технологій, результатом яких є реалізовані інноваційні проекти.

Висунуті на здобуття Премії роботи приймають на розгляд за умови, що їхні результати застосовані на практиці не менш ніж за рік до дати висунення на здобуття Премії.

Авторський колектив роботи повинен складатися не більш ніж з десяти осіб і включати безпосередніх виконавців роботи, творчий внесок яких є найвагоміший.

Підприємства, установи та організації подають щороку до 1 серпня міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Національній академії наук, Національній академії медичних наук, Національній академії аграрних наук клопотання про присудження Премії, які зі свого боку повинні відібрати до 5 робіт і подати їх до 1 жовтня у Міністерство освіти і науки.

Докладніше – на сайті Міністерства освіти і науки України.