Офіс віцепрем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції
інтерни

Офіс віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції шукає інтернів на літо у комунікаційну команду.

Учасник має відповідати таким вимогам:

• студент/студентка чи випускник/випускниця бакалаврату або магістратури;
  • навчається за спеціальністю комунікації, журналістика, зв’язки з громадськістю або на дотичних спеціальностях;
  • володіє гарною письмовою та усною українською мовою;
  • знає англійську не нижче Upper Intermediate;
  • має велике бажання долучитися до євроінтеграційної команди і здобути корисний та цікавий досвід роботи в урядових структурах.

Офіс пропонує:

• дружню команду й багато цікавих завдань упродовж літа і навіть довше (за бажанням);
  • робочу продуктивну атмосферу та практичний досвід, який знадобиться у подальшій кар’єрі;
  • можливість на практиці втілити набуті знання й долучитися до реальних проєктів і реформ Офісу та Уряду;
  • після успішного закінчення стажування – рекомендаційний лист і гарне портфоліо реалізованих проєктів.

Стажування відбуватиметься з 1 липня по 31 серпня у місті Києві з можливістю продовжити восени (за бажанням).

Охочих просять надсилати резюме + мотиваційний лист (до 200 слів) українською або англійською мовою на e-mail ovpmeei@gmail.com. У темі листа потрібно зазначити «Літнє стажування в Офісі ВПМ».