Один із розділів монографії «Industrial Application for Intelligent Polymers and Coatings» написаний працівниками кафедри ОХ

Кафедра органічної хімії Львівської політехніки
монографія «Industrial Application for Intelligent Polymers and Coatings»

У монографії «Industrial Application for Intelligent Polymers and Coatings», що вийшла 2016 року в німецькому видавництві «Springer», один із розділів був підготовлений науково-педагогічними працівниками кафедри органічної хімії Національного університету «Львівська політехніка». Монографія присвячена можливостям застосування полімерних матеріалів чутливих до дії зовнішніх подразників у промисловості.

Розділ, написаний львівськими політехніками, описує синтез нових ампіфільних зворотних полімерів, які здатні до самоорганізації. Цей новий клас полімерів має значні перспективи для створення наноконтейнерів медичного призначення.