Очільниця Центру «Демос» взяла участь у робочій зустрічі команди LvivВіоPlast із представниками ЛОДА

Науково-дослідний центр «Демос» Львівської політехніки
Фото із зустрічі

У Львові на початку вересня відбулася робоча зустріч команди Проєкту регіонального розвитку «Розвиток біоекономіки Західного регіону України: виробництво екотари з біодеградабельних полімерів» (Команда LvivВіоPlast) з представниками Департаменту економічної політики Львівської ОДА, а також іншими зацікавленими сторонами щодо об’єднання зусиль влади, науки і бізнесу задля впровадження європейського підходу смарт-спеціалізації в регіоні. Проєкт реалізовується у Львівській області в рамках секторальної підтримки ЄС. Мета заходу – створення спільного майданчика для налагодження ефективної співпраці представників відповідних галузей з провідними вищими навчальними закладами та науково- дослідними установами, а також реалізація спільних інноваційних проєктів.

Проєкт із назвою «Створення мережі опорних пунктів збору і первинної переробки відходів пластику» презентували професор Національного університету «Львівська політехніка» Уляна Садова, професор Львівського національного університету імені Івана Франка Ольга Гринькевич, а також інші співавтори Проєкту – Олег Сорочак, Назар Демчишак, Роман Теслюк, Тетяна Степура, Марія Бачинська.

Докладніше про зустріч – у доданому файлі.