Очільники та викладачі Інституту енергетики та систем керування відвідали Рівненську АЕС

Ірина Мартин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Очільники та викладачі ІЕСК відвідали Рівненську АЕС

Директор Інституту енергетики та систем керування Львівської політехніки Андрій Лозинський, декан бакалаврату Андрій Маляр, викладачі кафедри теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій Тетяна Римар, Тарас Кравець та Ігор Галянчук розпочали свій візит із зустрічі з учнями випускних класів шкіл Вараша – міста, у якому власне і розміщена Рівненська АЕС. Вони розповіли школярам про Львівську політехніку (про інститути, спеціальності, напрями), зокрема про ІЕСК, де можна здобути спеціальність інженера-атомника.

У другій половині дня львівські політехніки побували у навчальному центрі атомної станції, де є копія пульту керування енергоблоком. Там мали нагоду побачити, як відбувається тренування персоналу АЕС. У розмові з представниками РАЕС ішлося про подальшу співпрацю, зокрема про практику студентів-атомників.

Очільники та викладачі ІЕСК відвідали Рівненську АЕС Очільники та викладачі ІЕСК відвідали Рівненську АЕС Очільники та викладачі ІЕСК відвідали Рівненську АЕС