Очільники Львівської політехніки зустрілися з представниками керівництва польських університетів

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
групове фото

Національний університет «Львівська політехніка» прийняв делегацію ректорів та представників керівництва вищих навчальних закладів Польщі, візит яких відбувається в рамках Днів пам’яті розстрілу львівських професорів під час Другої світової війни.

2 червня з метою розширення освітньої та наукової міжнародної співпраці відбулася зустріч керівництва Університету і директорів навчально-наукових інститутів Львівської політехніки з представниками делегації польських університетів. З польської сторони в зустрічі взяли участь делегації Вроцлавської політехніки, Люблінської політехніки, Познанської політехніки, Опольської політехніки, Економічного університету.

Діалог відбувся як із керівництвом Львівської політехніки, так і безпосередньо з науковцями в інститутах і лабораторіях Університету, що дало можливість залучити до обговорення професорсько-викладацький склад та сформулювати конкретні пропозиції щодо співпраці.

на зустрічі на зустрічі