Очільники ІІМТ побували з профорієнтаційною метою в Мирогощанському аграрному коледжі на Рівненщині

ІІМТ Львівської політехніки
в Мирогощанському аграрному коледжі

Директор Інституту інженерної механіки та транспорту Національного університету «Львівська політехніка» професор Олексій Ланець разом із заступником Романом Качмаром і професором кафедри механіки та автоматизації машинобудування Василем Дмитрівим на запрошення керівництва Мирогощанського аграрного коледжу виступили перед випускниками коледжу з пропозицією продовження подальшого навчання в Інституті.

Виступ відбувся в актовій залі перед випускниками та їхніми батьками, що дало змогу продуктивно поспілкуватися.

Цікаво, що до коледжу завітала також делегація з Луцького національного технічного університету на чолі з ректором.

в Мирогощанському аграрному коледжі