Очільник Tech StartUp School Львівської політехніки бере участь у міжнародній індустріальній виставці в Японії

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фото з виставки

В Японії триває Міжнародна індустріальна виставка Kobe 2023. Програма заходу включає лекції у різних сферах від провідних експертів, семінари, які зосереджені на демонстрації передових технологій від компаній, закладів вищої освіти і дослідницьких установ.

На виставці зібралися сотні представників з різних індустрій та країн, що є доброю нагодою для налагодження співпраці та контактів з метою розвитку інноваційних технологій.

Очільник Tech StartUp School Назар Подольчак презентує стартап-школу Львівської політехніки та Науковий парк SID City Університету на цій міжнародній виставці. Біля стенду А37 у Kobe International Exhibition Hall Buildings 1 & 2 (Port Island, Kobe) Назар розповідає про проєкти і роботи інноваційної екосистеми Tech StartUp School Львова.

Виставка триватиме до 8 вересня.

Фото з виставки Фото з виставки Фото з виставки Фото з виставки Фото з виставки Фото з виставки