Обірвалося життя завідувача кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Володимира Новікова

Інститут хімії та хімічних технологій
Володимир Павлович Новіков

Сьогодні обірвалося життя нашого друга, людини з великим серцем – Володимира Павловича Новікова, доктора хімічних наук, професора, завідувача кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Національного університету «Львівська політехніка».

Всі ми глибоко сумуємо з приводу смерті видатного вченого, прекрасної людини, ім’я якого пов’язано із фармацевтичною технологією та хімічним синтезом у нашій країні.

Він прожив яскраве та красиве, повне напруженої наукової роботи життя. Його талановиті книги вже вписані в історію вітчизняної науки. А всі, хто знав Володимира Павловича, спілкувався з ним, назавжди збережуть вдячну пам’ять про нього.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, колегам та учням Володимира Павловича.