Королівство дитячої книги: Науково-технічна бібліотека запрошує політехніків долучити своїх дітей до чарівного світу

Тижневик «Аудиторія»
презентація «Королівство дитячої книги»

Шановні політехніки!

Бажаєте долучити своїх дітей до чарівного світу книги?

Запрошуємо вас до відділу художньої літератури Науково-технічної бібліотеки (вул. Митрополита Андрея, 3, V поверх).

На ваших дітей чекають народні й літературні казки, українські та народів світу; твори українських і зарубіжних письменників, серед яких і ті, що вже стали класикою дитячої літератури. Пізнавальна книга розповість про світ, який оточує ваших дітей.

Пориньте разом із ними в казкове королівство й хоч мить побудьте у світі, де панує всепереможне добро!

На інтернет-сторінці НТБ, у розділі «Віртуальні виставки», ви можете ознайомитися з презентацією «Королівство дитячої книги», яку ми підготували для ваших дітей.

презентація «Королівство дитячої книги» презентація «Королівство дитячої книги» презентація «Королівство дитячої книги» презентація «Королівство дитячої книги»