Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на захід «Архітектура Львова та італійських міст»

НТБ Львівської політехніки
НТБ запрошує на захід «Архітектура Львова та італійських міст»

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує всіх охочих відвідати захід, присвячений архітектурі Львова та італійських міст, що проходитиме 17 березня 2018 року в приміщенні книгозбірні (вул. Професорська, 1).

Під час заходу:

• Тетяна Казанцева виступить з лекцією на тему «Поліхромні техніки та матеріали італійських міст – вплив на архітектуру Львова – роздуми та асоціації»,
  • Сергій Лєонов розкаже про розвиток проекту «Архітектура Львова» – Італія, а також про враження та роздуми про Італію,
  • Науково-технічна бібліотека продемонструє давні та сучасні джерела на тему італійської архітектури,
  • відбудеться презентація листівок на тему події.

На відвідувачів чекатимуть дискусії, обговорення, чай-кава зі смаколиками. Як завжди, організатори події гарантують багато пізнавальної інформації та яскраві враження.