Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на виставку цінної та рідкісної книги «Littera scripta manet»

НТБ Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» відкриває секрети своїх фондів і запрошує на виставку цінної та рідкісної книги «Littera scripta manet» («Написане залишається»), яка експонуватиметься упродовж грудня у читальному залі бібліотеки (вул. Професорська, 1).

Відвідувачі матимуть змогу:

• простежити «початки» розвитку математичної наукової думки на прикладі прижиттєвих видань учених XVII – початку ХІХ ст.;
  • «з погляду вічності» ознайомитися з друкованими джерелами – літописами історії Львівської політехніки;
  • оглянути «головні твори» – спадщину багатонаціональної плеяди видатних політехніків;
  • побачити унікальні літографовані видання, написані «не тільки для себе»;
  • оцінити «думку, як рушійну силу» розвитку інженерної освіти;
  • пізнати «спосіб життя» студентів, «йти за ними», гортаючи сторінки наукових екскурсій.

«Я зробив все, що міг, хто може, нехай зробить краще» – вперше буде представлено дисертаційні роботи політехніків початку ХХ ст.

Відкриття виставки відбудеться 5 грудня 2016 року, початок о 12 годині.