Науково-технічної бібліотека Львівської політехніки запрошує на творчу зустріч із Наталією Калиновською

НТБ Львівської політехніки
зустріч із Наталією Калиновською

21 березня 2018 року, з нагоди Всесвітнього дня поезії, до Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» завітає старший викладач кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Інституту економіки і менеджменту Наталія Калиновська з презентацією своєї нової поетичної збірки «Вишневий джем».

Це вже вдруге книгозбірня Університету прийматиме цю талановиту поетесу та непересічну особистість. Вперше поціновувачі сучасної української поезії мали змогу познайомитись з пані Наталією під час презентації іншої її збірки – «Тут, Львове, серце оселилося моє!».

Спілкування з авторкою залишило найтепліші спогади в серцях відвідувачів. Тому організатори з нетерпінням чекають на майбутню зустріч і щиро запрошують всіх охочих до бібліотеки (вул. Професорська, 1), щоб разом з Наталією Калиновською зануритись у чарівний світ поезії.

Початок заходу о 16:00.