НТБ запрошує на творчий вечір доцентки кафедри прикладної фізики і наноматеріалознавства Оксани Балабан

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Оксана Балабан

11 червня у читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться творчий вечір доцентки кафедри прикладної фізики і наноматеріалознавства Інституту прикладної математики та фундаментальних наук, авторки низки наукових та методичних праць, керівниці студентських дипломних робіт Оксани Балабан.

На зустрічі присутні матимуть виняткову нагоду послухати поезію в авторському виконанні під музичний супровід Христини Гнатенко – доктора фізико-математичних наук, професорки Львівського національного університету імені Івана Франка.

Приходьте, щоб зануритися в світ слова та почути мелодію серця, що впевнено б’ється у кожному з нас! Запрошуйте друзів та близьких, адже магія поезії розкривається найкраще, коли є кому поділитися нею!

Вхід вільний. Початок о 17:30