Науково-технічна бібліотека Університету запрошує всіх охочих на показ колекції одягу «Litteris et Artibus»

Організатори заходу
Герб Львівської політехніки

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує всіх охочих на показ авторської колекції одягу «SMOLINSKA» львівської дизайнерки Надії Смолінської, чиї етномотиви в одязі не залишать байдужим жодного поціновувача моди і мистецтва. Основою колекції є вишукані сукні та костюми з натуральних матеріалів, з елементами української вишивки ручної роботи, а також аксесуари – керамічні намиста, розписані емалями та клатчі.

Ця подія високої моди відбудеться 1 квітня 2017 року у приміщенні Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки (вулиця Професорська, 1). Початок о 13:00.

Символічна назва дійства «LITTERIS ET ARTIBUS» (запозичена з напису на фронтоні головного корпусу Львівської політехніки) відображає концепцію створення у стінах бібліотеки громадського простору.

показ авторської колекції одягу «SMOLINSKA»