Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки запрошує на наукову прогулянку «Броунівський рух по Львову»

НТБ Львівської політехніки
НТБ запрошує на наукову прогулянку «Броунівський рух по Львову»

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» організовує наукову прогулянку «Броунівський рух по Львову», присвячену діяльності фізика-теоретика Маріана Смолюховського (1872–1917) – видатного вченого та непересічної людини.

Початок заходу – 5 грудня 2018 року о 16:00 у Науково-технічній бібліотеці Львівської політехніки (вул. Професорська, 1). Вхід – вільний, тривалість – близько 1,5 години.

Зупинки:

1. Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки – огляд виставки, присвяченої Маріану Смолюховському;
  2. вулиця Глібова, де колись мешкав професор;
  3. фізичний факультет ЛНУ імені Івана Франка – там зберігся кабінет ученого, який упродовж 13 років очолював кафедру теоретичної фізики.