Науково-технічна бібліотека запрошує вчителів-мовників до участі у семінарі-практикумі «Сезонні валеохвилинки»

НТБ Львівської політехніки
семінар «Сезонні валеохвилинки»

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує всіх зацікавлених до участі у семінарі-практикумі «Сезонні валеохвилинки», який відбудеться 15 листопада 2017 року в приміщенні бібліотеки (вул. Професорська, 1, читальний зал, ІІ поверх).

Семінар для вчителів української мови та літератури проведе кандидат філологічних наук, доцент кафедри гуманітарної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Анна-Марія Богосвятська. Співорганізатори – методисти Навчально-методичного центру освіти м. Львова Оксана Бєлова та Оксана Галамай.

Початок семінару о 16:00.