Науково-технічна бібліотека Університету запрошує всіх охочих до участі у проекті «Політехніка читає»

НТБ Львівської політехніки
проект «Політехніка читає»

До Всеукраїнського дня бібліотек Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» започаткувала проект «Політехніка читає». Його суть – у створені університетського читацького середовища і популяризації читання. До кінця тижня й надалі на сторінці Науково-технічної бібліотеки у соцмережі Facebook публікуватимуться відео-інтерв’ю, в яких будуть відповіді на запитання про читання від політехніків.

Оскільки проект триватиме й після Всеукраїнського дня бібліотек, то організатори запрошують до участі всіх охочих. Долучитися до проекту можна двома способами.

Зробити селфі з книгою чи коротеньке відео з оглядом книги і розмістити у Facebook або Instagram з хештегом #політехніка_читає. Всі записи потраплятимуть на сторінки бібліотеки.

Зв’язатися з організаторами через повідомлення офіційної сторінки Науково-технічної бібліотеки у Facebook або за телефоном 097 947 27 57, узгодити дату інтерв’ю, прийти і знятися у повноцінному ролику.

Давайте разом покажемо, що Політехніка – читає!