Науково-технічна бібліотека Університету прийматиме делегацію Японсько-української асоціації культурного обміну

НТБ Львівської політехніки
афіша

5 та 6 червня 2019 року Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» прийматиме делегацію Японсько-української асоціації культурного обміну.

5 червня у приміщенні книгозбірні Університету відбудеться відкриття виставки «Література та мистецтво Японії у фондах НТБ Львівської політехніки» і дружня зустріч та круглий стіл з делегацією Японсько-української асоціації культурного обміну. Початок о 15:00.

А 6 червня у читальному залі Науково-технічної бібліотеки заплановано концерт «Японія – традиції та сучасність», у програмі якого – Ніхон-буйоо (японські традиційні танці) школи Сіґаяма Рюу та гра на гітарі й виконання пісенних композицій.  Початок о 16:00.

афіша