5 та 6 червня 2019 року Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» прийматиме делегацію Японсько-української асоціації культурного обміну.
5 червня у приміщенні книгозбірні Університету відбудеться відкриття виставки «Література та мистецтво Японії у фондах НТБ Львівської політехніки» і дружня зустріч та круглий стіл з делегацією Японсько-української асоціації культурного обміну. Початок о 15:00.
А 6 червня у читальному залі Науково-технічної бібліотеки заплановано концерт «Японія – традиції та сучасність», у програмі якого – Ніхон-буйоо (японські традиційні танці) школи Сіґаяма Рюу та гра на гітарі й виконання пісенних композицій. Початок о 16:00.
![афіша](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/18/para/gallery/ntbdeljap-2019.jpg?itok=Gpxd7RCI)