Науково-технічна бібліотека пропонує віртуальну виставку, присвячену видатному політехніку Романові Гостковському

НТБ Львівської політехніки
віртуальна виставка «Роман Гостковський – видатний вчений в галузі залізничного транспорту»

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» пропонує до уваги користувачів віртуальну виставку, присвячену видатному вченому Львівської політехніки, піонеру залізниці, телефону та аеронавтики і просто різносторонньо розвинутій людині свого часу Романові Гостковському.

Віртуальна виставка «Роман Гостковський – видатний вчений в галузі залізничного транспорту»

Роман Гостковський – видатний інженер-залізничник, вчений європейського масштабу, автор численних статей і монографій, професор Львівської політехніки, який був ректором Львівської політехнічної школи у 1897–1898 роках.

Нещодавно у Науково-технічній бібліотеці Львівської політехніки відбулася виставка, присвячена 180-літтю від дня народження Романа Ґостковського.