Науково-технічна бібліотека Університету передасть книги радянського періоду музею «Територія терору»

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Герб Львівської політехніки

26 грудня 2016 року о 12:00 у приміщенні Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» розпочнеться передача списаних і дублікатних видань радянського періоду з обмінно-резервного фонду бібліотеки у Меморіальний музей тоталітарних режимів «Територія Терору».

Передані книги будуть використані для створення експозиції Меморіального музейного комплексу «Територія Терору» в м. Львові та використовуватимуться працівниками Музею для наукових досліджень радянського тоталітаризму.

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки планує передати музею кілька сотень книг.