26 грудня у Науково-технічній бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» відбулося передавання дублетних видань радянського періоду з обмінно-резервного фонду бібліотеки у Меморіальний музей тоталітарних режимів «Територія Терору».
Книги передавала особисто заступник директора бібліотеки Олена Харгелія в руки в.о. директора Меморіального музею Володимира Довжинського. Усього було передано 263 примірники.
Це вже не перша така співпраця НТБ Львівської політехніки з музеєм «Територія Терору». У вересні 2015 року бібліотека передала музею 274 примірники.
![НТБ передала музею «Територія Терору» 263 книги](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/13/para/gallery/ntbmuz-2016-2.jpg?itok=M0gRfJEo)
![НТБ передала музею «Територія Терору» 263 книги](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/13/para/gallery/ntbmuz-2016-3.jpg?itok=pHsmEtfu)
![НТБ передала музею «Територія Терору» 263 книги](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/13/para/gallery/ntbmuz-2016-4.jpg?itok=TVYGNFin)