Науково-технічна бібліотека Університету передала Меморіальному музею «Територія Терору» 263 книги

НТБ Львівської політехніки
книги

26 грудня у Науково-технічній бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» відбулося передавання дублетних видань радянського періоду з обмінно-резервного фонду бібліотеки у Меморіальний музей тоталітарних режимів «Територія Терору».

Книги передавала особисто заступник директора бібліотеки Олена Харгелія в руки в.о. директора Меморіального музею Володимира Довжинського. Усього було передано 263 примірники.

Це вже не перша така співпраця НТБ Львівської політехніки з музеєм «Територія Терору». У вересні 2015 року бібліотека передала музею 274 примірники.

НТБ передала  музею «Територія Терору» 263 книги НТБ передала  музею «Територія Терору» 263 книги НТБ передала  музею «Територія Терору» 263 книги