Науково-технічна бібліотека Університету надає тестовий доступ до електронних колекцій компанії «East View»

НТБ Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Читачам Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» відкрито тестовий доступ до електронних колекцій компанії «East View».

1. Тематична колекція періодичних видань «Видання України»;
  2. Тематична колекція «Статистичні видання України»;
  3. Тематична колекція періодичних видань «Країни Балтії, Білорусь, Молдова, Україна»;
  4. Тематична колекція періодичних видань «Центральна Азія і Кавказ»;
  5. Тематична колекція періодичних видань «Видання країн СНД і Балтії».
  6. Колекції, присвячені виборам в Україні та країнах СНД в 2011–2015 рр.

Тестовий доступ триватиме до 30 листопада 2016 року.

Доступ до електронних колекцій можливий із будь-якого комп’ютера мережі Національного університету «Львівська політехніка» за посиланням http://dlib.eastview.com/.

З питаннями та пропозиціями щодо наявних та організації майбутніх тестових доступів до електронних наукових ресурсів звертайтесь за тел. +38 (032) 258-24-27 або на електронну адресу kateryna.a.bukatevych@lpnu.ua.