НТБ Львівської політехніки запрошує до участі в семінарі щодо роботи бібліотек під час надзвичайних ситуацій

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка семінару

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки запрошує до участі в семінарі «Робота бібліотеки під час надзвичайних ситуацій природнього, соціального, техногенного та воєнного характеру».

Організатори заходу – Центральна наукова бібліотека Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, бібліотека Лодзького технічного університету, Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка».

Модератори: заступниця директора ЦНБ Каразінського університету Катерина Лискова, заступниця директора НТБ Національного університету «Львівська політехніка» Олена Харгелія.

Подія відбуватиметься 18 травня в онлайн-формат на платформі Zoom (ідентифікатор конференції: 826 7434 8739, код доступу: 6KH8rtkR). Для участі у семінарі потрібно попередньо зареєструватись.

З програмою семінару можна ознайомитися на сайті Центральної наукової бібліотеки Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Початок заходу о 12:00 за київським часом.