Науково-технічна бібліотека і Народний дім «Просвіта» запрошують на Андріївські вечорниці та Ярмарок випічки

НТБ Львівської політехніки
Андріївські вечорниці

13 грудня 2017 року Науково-технічна бібліотека і Народний дім «Просвіта» Національного університету «Львівська політехніка» запрошують на «Андріївські вечорниці», які відбудуться у приміщенні читального залу Студентської бібліотеки Університету (вул. Митрополита Андрея, 3, ІІ поверх). Початок об 11:30.

Програма заходу

• Музична вистава-жарт, якій підготували Народний театр-студія «Хочу» Народного дому «Просвіта» та працівники бібліотеки.
  • Благодійний ярмарок домашньої випічки.

Всі отримані кошти будуть передані на лікування постраждалих у війні на Сході України бійців, які перебувають на реабілітації у Львівському військово-медичному клінічному центрі: Валерія Маренича, Антона Пухніченка та Максима Ромащука.

Організатори просять усіх небайдужих політехніків долучитись до приготування випічки, попередньо зареєструвавшись.

Докладніша інформація – за телефоном 258-26-17 (Наталія Баранова, Людмила Найда).

Андріївські вечорниці