Новинки навчально-методичного забезпечення кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології

Кафедра технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології
Обкладинки видань

У весняному семестрі 2023 року авторськими колективами викладачів кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки було розроблена й видано чотири навчальних посібники та підручник для навчально-методичного забезпечення навчального процесу студентів спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація»:

1. Основи невідкладної домедичної допомоги: навчальний посібник / Л. Р. Журахівська, Н. Г. Марінцова, Р. Т. Конечна, Н. В. Поліш. – Львів: Галич-прес, 2023. – 212 c.
  2. Біологічна хімія: навчальний посібник / Н. Г. Марінцова, Л. Р. Журахівська, Р. Т. Конечна, Н. В. Поліш. – Львів: Галич-прес, 2023. – 172 c.
  3. Устаткування та проектування фармацевтичних виробництв: навчальний посібник / А. О. Милянич, І. І. Губицька, А. М. Кричковська, М. С. Курка. – Львів: Левада, 2023. – 325 c.
  4. Практикум до виконання бакалаврської кваліфікаційної роботи: навчальний посібник / А. О. Милянич, І. І. Губицька, А. М. Кричковська, М. С. Курка. – Львів: Левада, 2023. – 217 c.
  5. Фармакологія: підручник / Л. Д. Болібрух, А. М. Кричковська, В. І. Лубенець. – Львів: Левада, 2023. – 255 c.
Обкладинки видань Обкладинки видань Обкладинки видань Обкладинки видань Обкладинки видань Обкладинки видань