Розпочався новий навчальний рік у середній загальноосвітній школі № 13, яка співпрацює з Львівською політехнікою

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Герб Львівської політехніки

1 вересня у школах Львова пролунав Перший дзвоник нового навчального року. У середній загальноосвітній школі № 13, що на Сихові, першачків цього року 120. Усіх їх привітав з початком навчання міський голова Львова Андрій Садовий, який завітав у школу на свято Першого дзвоника.

Школа має хіміко-біологічний профіль. Тут створені хіміко-біологічні класи та класи з навчанням учнів у Національному університеті «Львівська політехніка». Співпраця полягає в тому, що учні після 9 класу ідуть навчатися в Університет: 4 дні на тиждень вони вчаться у школі й один день – у Львівській політехніці, в Інституті підприємництва і перспективних технологій. Упродовж двох років, 10–11 клас, вони там навчаються і далі мають змогу продовжувати здобувати освіту в цьому виші.

Хоч школа і загальноосвітня, але за результатами предметних олімпіад серед шкіл Сихівського району вона вже кілька років поспіль входить у чільну десятку.