Новий навчальний посібник «Фармацевтичний аналіз» викладачів кафедри ТБСФБ

Кафедра технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології
Фрагмент обкладинки книжки

Нещодавно бібліотека навчальних видань кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки поповнилась новинкою – навчальним посібником «Фармацевтичний аналіз» авторства доцентки Лілії Болібрух та завідувачки кафедри Віри Лубенець, призначеним для забезпечення навчального процесу студентів спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» спеціалізації 226.02 «Промислова фармація».

Навчальний посібник покликаний допомогти студентам спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» в узагальненні знань та вмінь з фармацевтичної хімії в процесі самостійної роботи з підготовки до єдиного державного кваліфікаційного іспиту. Видання містить теоретичний матеріал із класичних методів встановлення чистоти й ідентифікації лікарських засобів, методи їхнього кількісного визначення. У посібнику містяться блоки тестових завдань, що дасть змогу студентам виявити слабкі місця в самостійній підготовці та виокремити питання, які потребують додаткової уваги для успішного засвоєння матеріалу.