Викладачі кафедри ЕОМ відзняли оригінальний фільм-вітання студентам з Новим роком

Кафедра ЕОМ
вогні

В оригінальний спосіб колектив кафедри електронних обчислювальних машин Національного університету «Львівська політехніка» вирішив привітати студентів та викладачів Львівської політехніки, в цілому, та кафедри ЕОМ, зокрема, із Новим роком та прийдешніми святами.

Так, представники професорсько-викладацького складу кафедри разом із завідуючим кафедри Анатолієм Мельником відзняли відео-вітання. У відео викладачі вітають студентів, зокрема бажаючи у віршовано-прозаїчній формі нових ідеї щодо розвитку архітектур комп’ютерів, якомога менше «зависань» у комп’ютерних системах, а також успіхів у сферах, дотичних до напрямку підготовки «Комп’ютерна інженерія» тощо.

Зазначимо, що у відео також відзнялися професор Валерій Глухов, доценти кафедри Леонід Березко, Ярослав Парамуд, Вадим Голембо,старші викладачі кафедри Любомир Цигилик, Лашко Оксана, Євген Міюшкович, Пастернак Ірина, Анатолій Ігнатович, Іван Паралюх, Гребеняк Андрій, асистенти Ольга Шологон, Юлія Шологон, Костик Андрій, а також співробітники Віра Стахів, Тетяна Кучма, Наталія Гузинець. Допомогу у реалізації ідеї надали студенти-бакалаври Володимир Чорний та Панчук Микола.

Новорічне привітання