Нові перспективи для студентів кафедри економіки підприємства та інвестицій Львівської політехніки

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Львівської політехніки
Фото із зустрічі у Львівській політехніці

12 вересня 2024 року кафедра економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту провела День взаємодії з міжнародною компанією KPMG Ukraine, що відкрив нові можливості для здобувачів освітньої програми «Економіка бізнесу». Подія відбулася у рамках меморандуму про співпрацю між Львівською політехнікою та KPMG, що передбачає покращення освітніх програм та міжнародну інтеграцію студентів.

Ключовою подією дня стала лекція на тему Ukraine’s Transformation: Post-War Opportunities, яку провів Nicolai Kiskalt, партнер KPMG та керівник практики Центральної і Східної Європи в Німеччині. Студенти активно обговорювали економічні можливості й виклики для України під час війни та у період післявоєнного відновлення. Це була унікальна можливість почути експертну думку про майбутнє економіки країни і можливості для бізнесу.

Важливою частиною заходу стала зустріч викладачів кафедри економіки підприємства та інвестицій, зокрема завідувача кафедри Ореста Колещука, доценток Марії Кіржецької та Вікторії Войцеховської, з командою KPMG – Nicolai Kiskalt і директором львівської філії компанії Максимом Войцеховським. Під час обговорення було порушено питання оновлення освітніх програм, а також перспективи залучення студентів до міжнародних проєктів і стажувань. Це відкриває перед ними нові можливості для професійного зростання на глобальному рівні.

Окрім цього, проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Львівської політехніки Наталія Чухрай обговорила з представниками KPMG перспективи подальшої співпраці в рамках спільних освітніх та наукових проєктів. Це стане важливим кроком до ще глибшої інтеграції студентів у світову професійну спільноту.

Ця подія стала черговим кроком на шляху до підготовки студентів до викликів сучасного глобального ринку праці. Співпраця з такими міжнародними компаніями як KPMG дасть змогу студентам кафедри ЕПІ та інших кафедр Інституту економіки і менеджменту отримати передові знання і практичний досвід, необхідний для успішної кар’єри в економіці та фінансах.