Нові можливості в українському експорті: політехніки – серед спікерів воркшопу з підтримки експортної діяльності

За матеріалами сайту Львівської обласної державної адміністрації
Заставка до матеріалу

27 серпня 2021 року відбудеться навчання-воркшоп «Інструменти державної та регіональної підтримки експортної діяльності у Львівській області», у межах якого учасникам розкажуть про підтримку експорту з боку держави та регіону, нові тенденції та можливості в українському експорті, нові можливі ринки та підходи для роботи на відомих та маловідомих ринках, практичні кейси та поради від наявних експортерів та підприємств регіону.

Під час заходу заплановано презентації, ділові зустрічі, двосторонні переговори, нетворкінг, кейси та досвід від наявних експортерів Львівщини.

Серед спікерів воркшопу – Олег Микитин, кандидат технічних наук, керівник навчально-консультаційного центру «Expertus», доцент кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка», а також Андрій Тодощук, президент Асоціації професійних митних посередників, багаторічний викладач кафедри ЗМД.

Реєстрація триватиме до 19 серпня.

Докладніше про захід – на сайті Львівської обласної державної адміністрації.