Нові можливості для студентів кафедри ОА від міжнародної аудиторської фірми PricewaterhouseCoopers

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

З осені 2023 року для студентів кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки з’являться нові можливості для професійного розвитку від міжнародної аудиторської фірми PricewaterhouseCoopers, ініційовані професором кафедри ОА Володимиром Чубаєм.

Зокрема, змінено формат змагання за стипендію в розмірі 20 000 гривень на семестр та заплановано практичні тренінги для команд студентів, які здобули найкращі професійні знання і навики за спеціальністю «Облік і оподаткування».

Крім того, буде започатковано довгострокове змагання за грант на науково-практичну діяльність у сфері аудиту.