Новаторів освіти запрошують до участі у міжнародній програмі «Лідерство задля освітніх трансформацій»

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

Українська академія лідерства спільно з University of Warwick оголошує про набір на міжнародну програму «Лідерство задля освітніх трансформацій», що реалізовується за підтримки Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації України для того, щоб підсилити провідні українські освітні організації та команди.

Навчання триватиме з вересня 2023 до серпня 2024 року й міститиме такі елементи.

1. Літня школа в кампусі Університету Уоріка – 8 вересня – 15 вересня 2023 року.
  2. Навчальні модулі у кампусі Університету Уоріка та/або онлайн (за вибором учасника з низки запропонованих можливостей). Загалом 12–16 днів у Великій Британії впродовж року.
  3. Підготовка та презентація спільного з ментором проєкту (розв’язання практичного кейсу з контексту учасника).

Організатори забезпечують:

• навчальну програму;
  • проїзд;
  • проживання;
  • обіди.

А успішне завершення всіх елементів програми дасть учаснику змогу отримати ступінь магістра Університету Уоріка з лідерства задля освітніх трансформацій.

Реєстрація доступна до 31 липня.