Nottingham Trent University запрошує студентів і викладачів Львівської політехніки до Language Café

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Ілюстрація до матеріалу

Шановні політехніки!

Nottingham Trent University запрошує студентів і викладачів Університету до участі в Language Café для вдосконалення володіння іноземними мовами. Також там можна побути волонтером, метою якого є навчати і навчатися.

Учасників очікує спілкування з носіями таких мов, як англійська, французька, німецька, іспанська, італійська, японська тощо. Найбільшими плюсами цієї пропозиції є те, що зустрічі відбуватимуться у неформальному середовищі. І все це – безкоштовно!

З докладною інформацією можна ознайомитися на сайті Nottingham Trent University.

Охочих взяти участь просять надіслати на адресу karina.klymchuk.fr.2021@edu.lpnu.ua:

• ПІБ англійською мовою;
  • e-mail;
  • мобільний телефон;
  • інститут і навчальна група;
  • мова, яку хочете вивчати;
  • рівень володіння англійською мовою.

Заявки приймають до 12:00 17 червня 2022 року.