«Noosphere StudTechFest» на базі Lviv Tech StartUp School

Герб Львівської політехніки

Вперше на Львівщині  відбудеться

«Noosphere StudTechFest» на базі Lviv Tech StartUp School

З метою популяризації інженерних професій та залучення однодумців серед студентської молоді та молодих вчених університету до створення глобальних інженерних рішень та інноваційної продукції, 22 лютого 2017 року відбудеться на базі Lviv Tech StartUp School за участі представників інжинірингової школи «Noosphere» – інноваційного науково-інвестиційного проекту, одного із провідних бізнес-акселераторів України.

Для участі у «Noosphere StudTechFest» на базі Lviv Tech StartUp School  запрошуються креативні та активні студенти, магістри, аспіранти, молоді вчені, викладачі та усі ініціативні працівники університету, які прагнуть наукових здобутків.

Захід відбудеться 22 лютого 2017 року в актовій залі головного корпусу Національного університету “Львівська політехніка”.

Початок заходу о 12:00.

Приєднані файли