Для бажаючих працювати в органах влади: ННІ АПО продовжує набір за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»

Приймальна комісія Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Навчально-науковий інститут адміністрування та післядипломної освіти продовжує прийом вступників на навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» на місця державного замовлення.

Університет здійснює прийом на навчання для підготовки фахівців ступеня «магістр» за державним замовленням Національного агентства України з питань державної служби:

• денна форма навчання -  15 місць;
  • заочна форма навчання – 15 місць.

Вимоги до вступників:

• на навчання приймаються особи, які мають повну вищу освіту, працюють в органах державної влади чи органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік та не досягли 45 років на момент подання документів до приймальної комісії. (Постанова Кабінету Міністрів України № 789 від 29.07 2009р.).

Перелік документів, що подаються при вступі :

1. Заява.
  2. Для державних службовців - особова картка (форма №П-2ДС).
  3. Особовий листок з обліку кадрів.
  4. Автобіографія.
  5. Копія диплома про вищу освіту з додатком (засвідчена нотаріально).
  6. Договір-направлення для вступу до Університету (для тих, хто вступає за державним замовленням на денну форму навчання).
  7. Рекомендація для вступу до Університету (для тих, хто вступає за державним замовленням на заочну форму навчання).
  8. Довідка про перебування в кадровому резерві (заочна форма навчання для тих, хто потребує).
  9. Медична довідка за формою 086-о.
  10. Шість фотокарток розміром 3х4 см.
  11. Ксерокопія трудової книжки (всі сторінки засвідчені у відділі кадрів).
  12. Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків.
  13. Копія паспорта (1, 2 сторінки та прописка).
  14. Військовий квиток (для тих, хто вступає на денну форму навчання).

За довідками звертатись за адресою:

вул. Митрополита Андрея, 5, м. Львів, 79013,
IV навчальний корпус, 2-й під’їзд, інститут адміністрування та післядипломної освіти

Телефон: (032) 258-25-80 — відбіркова комісія (кімн. 4).
Телефон: (032) 258-22-06 — дирекція (кімн. 10) .
Телефон/факс: (032) 258-22-92.

Е-mail: ipdo@lp.edu.ua; IPDO.dept@lpnu.ua.