Німецько-Український освітній центр запрошує на курси німецької мови з можливістю подальшого навчання у Німеччині

Фаховий коледж інфокомунікацій Львівської політехніки
Лого Українсько-Німецького освітнього центру

Німецько-Український освітній центр Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на курси вивчення німецької мови з пропозицією подальшого трирічного навчання у Німеччині.

Вивчення німецької мови відбувається тричі на тиждень.

Після отримання сертифікату (рівень B2), кожному студенту буде надано місце навчання у Німеччині й допомогу з підготовкою потрібних документів. Навчання у Німеччині здійснюється в рамках дуальної системи освіти (освоєння теорії у професійній школі та здобуття практичних навичок на провідних підприємствах).

Упродовж навчання студенти отримають:

• стипендію від 929 €/місяць упродовж трьох років навчання;
  • медичну страховку;
  • рахунок у німецькому банку;
  • повний супровід німецьких партнерів (пошук житла, реєстрації тощо);
  • після успішного навчання – німецький диплом, який визнано в усьому світі й дає можливість подальшого розвитку в Німеччині.

Вартість навчання на початковий рівень А1 становить 5000 грн. за 140 годин (35 грн/год).

Контактна інформація – на веб-сторінці Українсько-Німецького освітнього центру.

В рамках Українсько-Німецького освітнього проекту було проведено зустріч студентів Фахового коледжу інфокомунікацій Національного університету «Львівська політехніка» з керівником центру Денисом Невінським щодо здобуття другої освіти з отриманням диплома європейського взірця.