Німецько-Український освітній центр Львівської політехніки запрошує до співпраці

Німецько-Український освітній центр Львівської політехніки
логотип НУОЦу

Німецько-Український освітній центр – це інноваційна освітня структура, створена в рамках співпраці Національного університету «Львівська політехніка» і Торгово-промислової палати міста Ерфурта, метою якої є підтримка української професійно-технічної освіти через її оновлення відповідно до європейських стандартів та надання студентам коледжів можливості отримати офіційний німецький диплом про їхню кваліфікацію.

Директор Центру – к.т.н. Денис Невінський.

Зацікавлені у співпраці з Німецько-Українським освітнім центром Львівської політехніки можуть звертатися у 32-й навчальний корпус Університету (вул. І. Горбачевського, 18, каб. 307) у робочі дні з 9:00 до 17:00.

Докладніша інформація – на сайті Центру в межах Порталу Львівської політехніки.