«Нехай Різдвяне надвечір’я наповнить наші серця надією, а домівки ― радістю і щастям»: привітання ректора Університету

Юрій Бобало, ректор Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Дорогі політехніки!

Різдво Христове ― це нагода ще раз осмислити значимість і велич любові, яка здатна все перемогти. Саме такої любові нас вчить своїм народженням Ісус. І це усвідомлення надзвичайно важливе сьогодні ― в час, коли є так багато тривог і переживань. Також ці святкові дні ― можливість, відкинувши буденну суєту, зібратися разом із рідними.

Різдво наповнене особливим значенням і для політехнічної родини. Ми маємо спільні традиції ― десятиліттями в нашому університеті, завдяки талантам політехніків лунають коляди на прославу Спасителя. Сподіваюся, що цього року ми разом заколядуємо.

Нехай Різдвяне надвечір’я наповнить наші серця надією, а домівки ― радістю і щастям. Бажаю, щоб Ви і Ваші найдорожчі люди були здорові. Миру і спокою в нашій державі й у кожній родині!

Христос рождається! Славімо Його!