Не міг пасивно чекати, щоб хтось виборював перемогу його країні: загинув випускник Політехніки Сергій Кушнір

Ірина Мартин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Сергій Кушнір

Сергій Кушнір – львів’янин, закінчив спеціалізовану школу № 69 (тепер – ліцей «Інтелект» Львівської міської ради). Вищу освіту здобув в Інституті енергетики та систем керування Національного університету «Львівська політехніка». Навчався на кафедрі електроенергетики та систем управління (ЕСУ).

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації Сергій Кушнір не був осторонь, а відразу як справжній чоловік став на захист Батьківщини від окупантів. Після проходження навчань виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави на східному напрямку в лавах 114-ї бригади тактичної авіації повітряного командування «Захід» Повітряних сил Збройних сил України.

Загинув Сергій Кушнір 27 лютого 2024 року. У нього залишилися дружина та дев’ятирічний син, мама, брат.

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.