NBU University Challenge 2024: Національний банк України запрошує студентські команди на традиційний чемпіонат

За матеріалами сайту Національного банку України
Заставка до заходу

Національний банк України оголошує про початок традиційного студентського чемпіонату «Монетарна політика: виклик НБУ університетам» (NBU University Challenge 2024) та запрошує до участі молодь з усієї України.

Це змагання між командами з різних університетів країни. Командам потрібно підготувати рекомендації щодо рішень з монетарної політики. Зокрема, обґрунтовано пояснити, якими мають бути рішення Правління НБУ щодо процентних ставок, офіційного курсу та валютних обмежень.

Участь у чемпіонаті можуть взяти команди будь-якого закладу вищої освіти нашої країни. Команда має складатися з трьох-п’яти студентів, які навчаються на одному факультеті/інституті. Роботу команди координує один викладач-консультант.

Щоб зареєструватися для участі в NBU University Challenge 2024, потрібно заповнити форму. Реєстрація відкрита до 25 вересня (включно).

Докладніше – на сайті Національного банку України.